Riešenia pre stredné podniky

IT pre stredné podniky

Zistite, akú hodnotu prinesú vášmu podniku naše cenovo dostupné a vysoko zabezpečené IT riešenia.

Získajte pomoc

Získajte sieť potrebnú pre rast svojho podniku

Ak máte stredný podnik so 100 až 1 000 zamestnancami, potrebujete cenovo dostupnú a vysoko zabezpečenú IT infraštruktúru, ktorá bude rásť spolu s vaším podnikom.

Vďaka produktom a portfóliu riešení pre stredné podniky spoločnosti Cisco budete stále o krok vpred pred konkurenciou. Ponúkame hardvérové a softvérové riešenia, ktoré sú založené na 29 rokoch líderstva a skúseností v odvetví. Používať ich môžete od údajového centra po spoluprácu, od mobility po zabezpečenie, lokálne alebo v cloude. Vaše výhody:

  • Komplexné portfólio riešení pre stredné podniky s flexibilnými možnosťami nasadenia a s najlepšími celkovými nákladmi na vlastníctvo
  • Globálna sieť dôveryhodných partnerov uľahčujúca výber, nasadenie a spravovanie IT s cieľom „uvoľniť vám ruky“ na vaše podnikanie
  • Spoľahlivá sieť poskytujúca bezproblémový prechod na nové technológie a overenú ochranu investícií
  • Financovanie v rámci celoživotného cyklu s možnosťami flexibilnej inovácie a migrácie
Obchodné výzvy

Obchodné výzvy

Každý deň musíte robiť strategické rozhodnutia, aby ste urýchlili rast podniku a produktivitu pracovnej sily. Zvýšte efektivitu a šetrite náklady. Prekonávajte rastúce očakávania zákazníkov.

Pozrite sa, ako môžete čeliť obchodným výzvam.
Výzvy v oblasti IT

Výzvy v oblasti IT

Pomocou správnej IT infraštruktúry môžete svojim zákazníkom pri minimálnom dosahu poskytovať nové podnikové aplikácie a riešenia. Jednoducho nasaďte a spravujte svoju infraštruktúru. Premeňte svoje údajové centrum na strategický zdroj, ktorý vám poskytne prehľadnosť, správu a kontrolu v reálnom čase.

Pozrite sa, ako môžete dosiahnuť svoje výzvy v oblasti IT.
Vplyvy trhu

Vplyvy trhu

Zákazníci v súčasnosti očakávajú viac. Chcú, aby bolo všetko rýchlejšie. Ak chcete mať náskok pred ostatnými, musíte držať krok s najnovšími trendmi a požiadavkami, využívať naplno verejné, súkromné alebo hybridné cloudy, podporovať mobilitu svojich pracovníkov pomocou BYOD, znižovať riziká a zároveň zachovávať súlad s normami.

Zistite, ako môžete prekonať očakávania.
Partneri

Partneri

Riešenia pre stredné podniky, ktoré poskytujú naši partneri, vám pomôžu získať konkurenčnú výhodu potrebnú na to, aby ste svoj podnik mohli rozvíjať a udržiavať ho flexibilným. Využívajte riešenia spolupráce, presuňte sa do cloudu, zjednodušte možnosti mobility a BYOD, získajte zabezpečenie a odolnosť IT a získajte pokoj a istotu pri práci s partnermi, ktorým môžete dôverovať.

Vyhľadať predajcu.

Sledujte nás

Financovanie obchodných inovácií
Zdieľať