Kleine en middelgrote bedrijven

Cisco Small Business Network Accessories

Cisco Small Business Network Accessories

Sluit uw netwerk aan

Door het bereik tussen de switches uit te breiden, breidt u ook uw mogelijkheden uit.

Bestel Nu

Cisco Small Business Network Accessories

Cisco Small Business Network Accessories: Overzicht


U hoeft geen nieuwe hardware te kopen om de functionaliteit van uw netwerk uit te breiden. Met Cisco Small Business Network Accessories kunt u snel en eenvoudig de prestaties van uw bestaande apparaten verbeteren.

Cisco Small Business Network Accessories:

  • Zendontvangers: U kunt aan elke switch die is uitgerust met een extra SFP-slot glasvezel- of gigabit Ethernet-connectiviteit toevoegen. Op die manier kunt u het connectiviteitsbereik van uw switches of uw netwerk uitbreiden voor nog betere prestaties
  • Voedingseenheden: Voorkom onverwachte onderbrekingen in uw netwerkapparaten door ze aan te sluiten op een redundante voedingseenheid. Als er zich een stroomstoring voordoet, voorziet de voedingseenheid uw netwerkhardware meteen van aanvullende stroom. Uw essentiële hardware en toepassingen blijven actief op het juiste niveau waardoor kostbare uitvaltijd wordt geminimaliseerd

Bestel Nu

Cisco Small Business Network Accessories: Kenmerken


De Cisco Small Business Network Accessories beschikken over een scala aan functies, waaronder:

  • Extra glasvezelconnectiviteit dankzij een eenvoudig te installeren SFP-zendontvanger (Small Form-Factor Pluggable)
  • Mogelijkheden om uw switches uit te breiden tot een gigabit-netwerk door gebruik te maken van een prestatieverbeterende SFP-zendontvangermodule
  • Redundante voedingseenheden zorgen ervoor dat uw netwerkapparaten niet uitvallen in het geval van hardware- of stroomstoringen

Cisco Small Business Network Accessories: Modellen


Algemene kenmerken

  • Krachtiger prestaties van uw bestaande netwerkapparaten
  • Verbeterde connectiviteit en betrouwbaarheid
  • Eenvoudig te installeren en te onderhouden

Modellen en gebruik

 

Maximale kabel-

lengte

MFEBX1

MFEBX1

  • Ondersteunt connectiviteit van 100 Mbps
  • 1310 nm, glasvezelverbinding in enkele modus

20 km

MFEFX1

MFEFX1

  • Ondersteunt connectiviteit van 100 Mbps

2 km

MFELX1

MFELX1

  • Ondersteunt connectiviteit van 100 Mbps

10 km

MGBBX1

MGBBX1

  • Ondersteunt connectiviteit van 1000 Mbps
  • 1310 nm, glasvezelverbinding in enkele modus

10 km

MGBT1

MGBT1

  • Ondersteunt connectiviteit van 1.000 Mbps

100 km

MGBSX1

MGBSX1

  • Ondersteunt connectiviteit van 1.000 Mbps

40 km

MGBLH1

MGBLH1

  • Ondersteunt connectiviteit van 1.000 Mbps

550 km

Cisco Small Business Network Accessories: Documentatie


Lees meer over hoe Cisco Small Business Network Accessories de mogelijkheden van uw bestaande netwerkapparaten kan verbeteren.


Gegevensbladen

Cisco MFEFX1 100Base - Fx Mini - GBIC SFP Transceiver

Cisco MFELX1 100Base - LX Mini - GBIC SFP Transceiver

PDF Cisco RPS1000 380W Redundant Power Supply Unit (PDF - 84 KB)

 

Cisco Small Business Network Accessories: Aan de slag


Interesse? Als u meer wilt weten, kunt u zo aan de slag.

 

Find a partner

Zoek een partner

U kunt alle producten en services van Cisco die precies geschikt zijn voor uw bedrijf aanschaffen via een Cisco Certified Channel Partner. Al onze partners zijn gevalideerd en werken samen met u om de beste oplossingen en producten te kiezen voor uw bedrijf.

 

Service support

Diensten en ondersteuning

Maximale betrouwbaarheid, minimale storingen en toegangsondersteuning die 24 uur per dag en 7 dagen per week beschikbaar is dankzij de serviceoptie voor kleine bedrijven.

Financing

Financiering

Profiteer van onze flexibele financieringsmogelijkheden, leaseprogramma's en de speciale programma's en promoties van Cisco Capital.

Managed services

Beheerde services

Laat uw oplossing beheren en hosten door een serviceprovider en bekijk de beschikbare implementatieopties.

Laat ons u helpen

  • Cisco SMB Shop
  • Vind Internationale Contacten
  • Vind een Cisco-partner