Řešení

Implementace

Jednotná komunikace

K přehrání tohoto obsahu je vyžadována nejnovější verze přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Získat přehrávač Flash Player

Dovolte nám pomoci


Cisco Collaboration Community

Cisco Collaboration Community

Navštivte komunitu Collaboration Community, ve které naleznete odpovědi a rady z reálného nasazení.

Další informace

Příběhy spolupráce

Příběhy spolupráce

Tato kancelář má šest nových způsobů komunikace a spolupráce.

Další informace(Flash)

Využijte výhod řešení jednotného pracovního prostoru

Využijte výhod řešení jednotného pracovního prostoru

Rozšiřte své pracoviště za hranice své kanceláře.

Spustit ukázku(Flash)

Cisco Unified Communications používá síť jako platformu pro spolupráci. Aplikace lze flexibilně nasazovat na vyžádání, na pracovišti zákazníka a ve smíšených modelech zavádění. Široké pole špičkových řešení na trhu usnadňuje interní i mezipodnikovou spolupráci:

  • Konference: Poskytněte pracovníkům motivující, produktivní a cenově výhodná konferenční prostředí s vysokou kvalitou přenosu hlasu i obrazu a webových konferencí.
  • Péče o zákazníky: Přibližte se zákazníkům, splňte lépe jejich požadavky a pěstujte jejich věrnost. Zajistěte aktivní připojení pracovníků s potřebnými informacemi, odbornými znalostmi a podporou.
  • Komunikace IP: Zvyšte produktivitu pracovní síly tím, že rozšíříte konzistentní komunikační služby mezi pracovníky na všech pracovištích pomocí komplexní sady řešení komunikace IP a koncových bodů.
  • Zasílání zpráv: Komunikujte efektivně a s vysokou mírou zabezpečení v rámci firmy i mezi podniky. Prohlížejte údaje o přítomnosti aktualizované v reálném čase a komunikujte prostřednictvím e-mailu, zasílání okamžitých zpráv a hlasové pošty.
  • Mobilní aplikace: Mobilní zařízení ve firemní síti umožňuje zlepšit produktivitu mobilních zaměstnanců a jejich schopnost reagovat na požadavky zákazníků a sledovat přitom náklady.

Dovolte nám pomoci