Podnikové sítě

Rozšiřte business intelligence (BI) do více míst

Řešení Cisco Unified Access může urychlit obchodní růst a podpořit větší efektivitu.

Rozšiřte business intelligence (BI) do více míst

Nový přístup k programovatelnosti sítě

Podnikové sítě Cisco zjednodušují IT a umožňují nové obchodní příležitosti díky otevřenému a programovatelnému přístupu k síti.

Další informace

Unified Access

Unified Access

Cisco Unified Access je inteligentní síťová platforma založená na našem přístupu „Jedna pravidla, jedna správa a jedna síť“ uplatňovaném za účelem zjedodušení IT a dosažení obchodního růstu. Podporuje trend práce s vlastním zařízením (BYOD), mobilitu a „internet všeho“ (IoE). Řešení Cisco Unified Access umožňuje lidem pracovat podle svého.

Přečtěte si více o řešení Unified Access
Cisco Intelligent WAN (IWAN)

Cisco Intelligent WAN (IWAN)

Síť Cisco IWAN přináší bezkonkurenční uživatelský komfort. Řešení umožňuje organizacím využít nákladové výhody flexibility poskytovatele a rychleji zavádět nové služby bez ohledu na způsob přenosu – MPLS, přímý internet nebo hybridní síť WAN. Poskytuje síť zaměřenou na aplikace, kterou lze vylepšit tak, aby efektivně poskytovala důležité podnikové aplikace a zvyšovala produktivitu. Úspory na síti WAN díky řešení Cisco IWAN rychle zaplatí infrastrukturu pobočky a uvolní finanční prostředky na novátorské podnikové iniciativy.

Přečtěte si více o inteligentní síti WAN
Connected Mobile Experiences

Connected Mobile Experiences

Zvyšte loajalitu zákazníků a příjmy poskytováním mobilních informací podle místa a kontextu, jež odpovídají potřebám a preferencím zákazníků v reálném čase. Řešení Cisco Connected Mobile Experiences využívá připojení Wi-Fi, abyste mohli zapojit zákazníky prostřednictvím individuálních a relevantních mobilních služeb. K dispozici jsou historické analýzy chování zákazníků online i v místě.

Přečtěte si více o řešení Connected Mobile Experiences
Cisco ONE, SDN a programovatelnost

Cisco ONE, SDN a programovatelnost

Architektura podnikové sítě Cisco Open Network Environment (ONE) přesahuje model softwarově definované sítě (SDN). Umožňuje důkladný přehled o fyzické a virtuální infrastruktuře. Infrastruktura pobočkové (WAN) sítě a sítě areálu je nyní otevřenější, lépe programovatelná a více automatizovaná. Aplikace a sítě o sobě navzájem vědí, což zlepšuje pružnost sítě a možnost reagovat na podnikové aplikace.

Přečtěte si více o sítích Cisco ONE a SDN a o programovatelnosti

Zvýšení dopadu IT na podnikání

Podívejte se, jak může IT sladit strategie sítě, aby splňovaly požadavky podnikání.

Zobrazit výsledky průzkumu

Přetvořte síťový přístup

Kombinujte bezdrátové, kabelové a bezpečnostní technologie v systému Unified Access.

Zobrazit průvodce provedením

Dovolte nám pomoci