Řešení pro středně velké podniky

IT pro středně velké podniky

Zjistěte, jak naše cenově dostupná, vysoce zabezpečená řešení IT poskytují hodnotu pro vaše podnikání.

Získejte síť, kterou potřebujete k růstu svého podnikání

Máte-li středně velký podnik o 100 až 1 000 zaměstnancích, potřebujete cenově dostupnou, vysoce zabezpečenou IT infrastrukturu, která může růst s vaší firmou.

Díky portfoliu produktů a řešení Cisco pro segment středně velkých podniků zůstanete o krok napřed před konkurencí. Od datového centra po týmovou spolupráci, od mobility pro zabezpečení, řešení pro prostory podniku nebo cloud, nabízíme hardware a softwarová řešení díky 29 letům vedoucího postavení v oboru a svým zkušenostem. Můžete využít:

  • Komplexní portfolio řešení pro středně velké podniky s flexibilními možnostmi zavádění a nejlepšími celkovými náklady na vlastnictví ve své třídě
  • Globální síť důvěryhodných partnerů, jež usnadňuje výběr, nasazení a správu IT, takže se můžete soustředit na své podnikání
  • Spolehlivou síť, která vám umožní hladký přechod na nové technologie a poskytne osvědčenou ochranu investic
  • Financování životního cyklu s možnostmi flexibilní aktualizace a migrace
Obchodní výzvy

Obchodní výzvy

Každý den musíte přijímat strategická rozhodnutí s cílem urychlit obchodní růst a produktivitu zaměstnanců. Zvyšte efektivitu a úsporu nákladů. Překonejte rostoucí očekávání svých zákazníků.

Zjistěte, jak plnit náročné úkoly v podnikání.
Výzvy IT

Výzvy IT

S tou pravou IT infrastrukturou můžete zavést nové podnikové aplikace a řešení s minimálním dopadem. Snadno nasaďte a spravujte svou infrastrukturu. Proměňte své datové centrum ve strategický zdroj, který přináší viditelnost, řízení a kontrolu v reálném čase.

Podívejte se, jak se můžete nad výzvy IT povznést.
Tržní vlivy

Tržní vlivy

Dnešní zákazníci očekávají více a očekávají to rychleji. Chcete-li zůstat v čele, musíte držet krok s nejnovějšími trendy a požadavky, maximálně využívat veřejné, privátní nebo hybridní cloudy, podporovat mobilní pracovní sílu na základě strategie práce s vlastním zařízením (BYOD), snižovat riziko a současně dodržovat předpisy.

Zjistěte, jak překonat očekávání.
Partneři

Partneři

Naše řešení pro středně velké podniky dodávaná partnery vám mohou poskytnout konkurenční výhodu, kterou potřebujete k růstu svého podnikání a zachování jeho pružnosti. Využijte řešení pro týmovou spolupráci, přesuňte se do cloudu, zjednodušujte kdykoli a kdekoli mobilitu i strategii práce s vlastním zařízením (BYOD) a získejte zabezpečení a odolnost IT i jistotu díky spolupráci s partnery, kterým můžete věřit.

Najít distributora.

Sledujte nás

Financování vašich podnikových inovací
Sdílet

Dovolte nám pomoci