Cisco Unified Access

Konečně… Skutečně konvergované bezdrátové a pevné sítě. Díky řešení Cisco Unified Access – s jednotnými pravidly, jednotnou správou a jednotnou sítí – může IT oddělení vybudovat inteligentní síťovou platformu poskytující neuvěřitelnou jednoduchost, flexibilitu, škálovatelnost a možnosti správy, abyste potenciál infrastruktury mohli naplno využít k vylepšení svého podnikání.

Proč Unified Access
Zpráva analytika společnosti IDC
Přehrát video

Zjednodušte nasazení své sítě

Zaregistrujte se a získejte dokument „Cisco Unified Access Technology Overview“. Poznejte, jak může řešení Cisco Unified Access

  • urychlit inovaci a růst podniku a zároveň podporovat jeho efektivitu,
  • zjednodušit uplatňování pravidel a začleňování do sítě,
  • sjednotit správu pevných a bezdrátových sítí,
  • připravit vaši síť na BYOD (Bring Your Own Device – přineste si vlastní zařízení).

Objevte nové přepínače Cisco Catalyst® 3850 Series a Cisco 5760 WLC, díky kterým je to vše možné.

Přečtěte si dokument

Snižte složitost sítě

Zaregistrujte se a získejte dokument IDC „Zajištění podmínek pro IT inovace a snížení složitosti díky řešení Unified Access“.

Přečtěte si doporučení společnosti IDC ohledně příležitostí a výhod architektonického pohledu na sjednocený přístup a síťové inovace, které vám umožní získat větší obchodní flexibilitu a efektivitu.

Přečtěte si dokument

Přehrát video

Podívejte se na video „Unified Access Solution Overview“. V tomto animovaném videu se dozvíte, jak se pracuje s jednotnou sítí, jednotnými pravidly a jednotnou správou.

Řešení Cisco Unified Access nabízí nové úrovně viditelnosti, kontroly a flexibility, které IT oddělení pomohou vytvořit robustní řešení s požadovaným účinkem a nižšími celkovými náklady na vlastnictví (TCO).

Přehrát nyní