Praha 7. března 2012 – Společnost Cisco oznámila inovace svého portfolia přepínačů. Nově nyní nabízí modely s podporou 100 Gb a 40 Gb ethernetu, který představuje budoucí standardy v oblasti sítí. Ohlášené inovace umožní komplexní přístup k řešení síťové infrastruktury v datových centrech, kampusech nebo prostředích poskytovatelů služeb a usnadní nástup trendů, jako jsou mobilita, cloud nebo rozšiřování videa.

Přepínače Catalyst 6500 budou nyní disponovat rychlostí 40 Gb/s, stejně jako přepínače řady Nexus 7000. Ty navíc nabídnou i 100 Gb ethernet. Cisco také uvádí technologii Easy Virtual Network, která zjednoduší využívání virtualizačních funkcí u těchto přepínačů a také u ASR1000.

Podrobnosti o představených inovacích a dalších novinkách společnosti Cisco z oblasti přepínačů najdete zde: http://newsroom.cisco.com/press-release-content?type=webcontent&articleId=657081


Kontaktní osoby:

Petr Ryvola, Marketing Manager, Cisco Systems ČR
tel.: +420 221 435 034
pryvola@cisco.com

Jaroslav Tík, mediální zástupce, Madison PA
tel.: +420 775 854 369
tik@madisonpa.cz

Jakub Hynek, mediální zástupce, Madison PA
tel.: +420 606 246 215
hynek@madisonpa.cz

Poznámky pro editory:

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.

Cisco, Cisco Systems, Networking Academy a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.