Kaynaklar - Kurumsal

VPN ve Güvenlik: Kaynaklar

Genel Bakış

Sanal Özel Ağlar (VPN), kuruluşların Internet veya diğer paylaşılan ağlar üzerinden güvenli özel ağlar kurmasını sağlar. VPN'ler özel kiralık hat maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilecekleri gibi uzak ofislerin, evden çalışan personelin, müşterilerin, tedarikçilerin ve iş ortaklarının bağlantı imkanlarını genişletebilir.

Cisco ayrıca kapsamlı bir güvenlik çözümleri portföyüne sahiptir. E-işlerin güvenliğini sağlamanın en iyi yolların taslaklarını içeren SAFE ile, Cisco tür boyda ağ için nasıl derinlemesine ve alabildiğine sağlam bir güvenlik sağlanabileceğini gösterir.


Çözüm Örnekleri

Diğer şirketlerin güvenli bir ağ üzerinde bağlanabilirliği artırmak ve maliyeti azaltmak için VPN'yi nasıl kullandıklarını öğrenin.

Listeden bir çözüm örneði seçin

Yukarı

Teknik Dokümanlar

En yeni teknik dokümanları okuyun ve güvenli ağ erişimini nasıl genişletebileceğinizi öğrenin.

Listeden bir teknik doküman seçin

Yukarı

Seminerler

Size sunduğunuz çevrimiçi seminerleri izlemek ve bu teknoloji çözümüyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için burayı tıklatın.

Yukarı

Yatırım Geri Dönüş Hesaplayıcısı

Aşağıdaki uygulama, çalışanlarınızın uzaktan bağlanmasına olanak tanıyan bir VPN çözümüne geçerek ne kadar tasarruf sağlayacağınızı yaklaşık olarak hesaplar. Hesaplama aşağıdaki faktörler dikkate alır ve kurmanızı önereceğimiz en ucuz Cisco çözümünü esas alır: Aynı anda desteklemek istediğiniz uzak kullanıcı sayısı ve uzaktan çalışan personeliniz için yazılım istemcileri, donanım istemcileri veya yönlendirici tabanlı çözümlerden hangisini dağıtmak istediğiniz.

ROI hesaplayıcısını kullanmak ve VPN sayesinde ne kadar tasarruf sağlayacağınızı görmek için burayı tıklatın

Yukarı

Yeni Makaleler

Cisco Systems'in teknolojiyle ilgilenen profesyonellere hitap eden, bir çok ödül kazanmış Packet Magazine'de yayınlanan en yeni yazıları inceleyin.

Listeden yeni bir makale seçin

Yukarı

Yardım

Paylaş