Depolama Alan Ağı

Cisco, Depolama Alanı Ağı oluşturmayla ilgili, geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Teknik Kararlardan Sorumlu kişiler için hazırlanmış örnek olay incelemeleri, teknik dokümanlar, makaleler, tasarım ve çözüm kılavuzları ve diğer Kaynaklar için burayı tıklatın...

Depolama Alanı Ağı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin iş sahanıza sağladığı avantajları öğrenmek için okumaya devam edin. İşinizle ilgili ihtiyaçlarınız hakkında bir müşteri temsilcisiyle görüşmek için Cisco Asistan'ı tıklatın.

Her kuruluş çeşitli ve önemli engellerle karşılaşır. Bunların bazıları Internet İş Çözümleri uygulanarak aşılabilir. Cisco Systems olarak, müşterilerimizin bu engelleri aşmak için Internet'i kullanmalarına ve altyapıya yatırım yaparak bugünün yüksek rekabet ortamında işlerinde avantaj kazanmalarına yardım etme konusunda önemli deneyime sahibiz.

Veri Merkezi

İnternet'le ilgili işletmeler ve kurumsal işletmelerin depolama gereksinimleri her geçen gün artıyor. Depolama kapasitesi her 9-12 ay arasında iki katına çıkıyor. Kapasite artarken kaynakların yönetimi sınırlı kalıyor. Şirketinizin depolama kaynaklarını verimli ve uygun maliyetlerle ölçeklendirebildiğinden nasıl emin olabilirsiniz? Cisco Depolama Ağı farklı veri ve depolama ağlarını, standartlara dayalı IP ve Opitk depolama ağlarında birleştirir. Böylece birlikte çalışabilir, ölçeklenebilir, uygun maliyet ve yönetim kolaylığı sağlar.

Cisco Uçtan Uca Depolama Ağ Çözümleri

Depolama Ağları bilgi işlem altyapılarının önemli bir bileşeni haline geldi. Artan veri gereksinimlerini karşılayan depolama ağ altyapısını nasıl oluşturabileceğinizi öğrenin.

Depolama Ağ Ürünleri İçin buraya tıklayın

Geç Kalmayın!

Daha fazla bilgi için Cisco ile irtibat kurun.