Perakende tedarik zincirinde tedarikçilerle işbirliğini geliştirme

Perakendecilik çok hareketli bir ortamdır. Moda ve güncel eğilimlerdeki hızlı değişime yanıt vermek ve başarılı bir promosyon gerçekleştirmek için ürün yelpazelerinin hızla değiştirilmesi gerekir. Ancak tedarik zincirindeki gelişim hızı ürün yenileme ve tedarik esnekliğinin hızını kesebilir.

Endüstri Çözümleri:

Güvenli bir tedarikçi ekstraneti çözümü güçlü ve daha tümleşik bir tedarik zinciri oluşturacaktır. Bu, tedarikçilerin pazardaki değişimlere daha iyi yanıt vermelerine, yeni ürünlerin ortaya çıkmasına ve pazara giriş süresinin kısalmasına yardımcı olur. Güvenli bir bağlantı tedarikçi ve perakendeci arasında daha güçlü bir işbirliği ve bilgi paylaşımına da olanak sağlar.

Tedarikçi eHub'ları perakendecilerin kapsamlı bir üretim planı yaparken fiyatları düşük tutmalarına olanak sağlayan gelişmiş seçenekler sunar. eHub'lar gereksinimleri karşılama için tedarikçi kapasitesini değerlendirme ve esnek tedarikçi 'ekosistemleri' oluşturma olanakları verir. Bu eHub'lar çalışma, standartlar ve performans gibi önemli tedarikçi bilgilerinin paylaşımının yanı sıra tedarik zinciri koordinasyonunu ve mezatları destekleyecek hizmetleri de sağlayacaktır.

Perakendeciler tedarikçilerinin verimli ürün geliştirme ve sipariş yönetimiyle ilgili süreç ve standartları anlamalarını, bunlara uymalarını sağlayacak online eğitimlerden de yararlanırlar.

Yararlar:

  • Kısa sürede büyük hacme erişme
  • Daha iyi tedarikçi ilişkileri
  • Ürün geliştirmede düşük maliyet
  • Daha az stoklu envanter

Bu çözümle ilgili Cisco teknolojileri:


İlgili iş çözümleri:

Yardım

Paylaş