İşbirliği

Her Şey Dokunmatik Ekranlı Değildir

Yeni işbirliği araçlarımıza ve dokunma özelliğinin her şeyi nasıl kolaylaştırdığına bakın. (0:34 dk.)

Her Şey Dokunmatik Ekranlı Değildir

İnsanlar birlikte çalışarak olağanüstü işler başarabilirler. İnsanlara her yerde ve her cihazdan iletişim kurma ve yenilik yaratma gücü sağlayan teknolojiyle işbirliğini geliştirin.

1396953718427

Video

Video, insanları işbirliği deneyiminin kalbine yerleştiriyor. Onlara, kurumsal dönüşümü sağlamak, yeniliği hızlandırmak ve daha az kaynak ile daha çoğunu başarmak için birlikte çalışma gücü veriyor. Herkesin her yerde yüz yüze ve daha verimli olabileceği yeni nesil etkileşimle tanışın.

1415775886864

Bulut ve Hibrit İşbirliği Çözümleri

Mevcut işbirliği yatırımlarınızın değerini arttırın. Açık ve birlikte çalışabilen Cisco çözümleri, yeni bulut servislerinden yararlanmanıza ve bu servisleri "bulut üzerinden" mevcut altyapınıza bağlamanıza olanak veriyor. Cisco Bulut, özel bulut çözümleri ve onaylı iş ortakları tarafından sağlanan Cisco Powered bulut servislerinden çok çeşitli çözümler sunuyoruz.

1417682119147

Orta Ölçekli İşbirliği Çözümleri

Etkili işbirliği, sınırlı kaynaklara sahip büyümekte olan işletmeler için karmaşık olabilir. Doğru boyutta ve doğru fiyatla sunulan işbirliği çözümleriyle işbirliğinin karmaşıklığını giderin. Çalışan etkileşimini arttırın, müşteri memnuniyetini yükseltin, maliyetleri azaltın, yeniliklere ve büyümeye hız kazandırın.

1417682418442

Mobil İşbirliği

İşbirliği farklı yerlerde bulunan birçok kişiyi kapsar. Şirket içinde veya bulut üzerinden anlık mesajlaşma, ekran paylaşımı, web ve video konferans ve paylaşılan çalışma alanlarıyla birden çok platform ve cihaz genelinde çalışmalarınızı ara vermeden sürdürün.

Kurumsal Gereksinimler

Önemli kurumsal hedeflere ulaşmak için işbirliği teknolojisini nasıl kullanacağınızı keşfedin.

Raporlar ve Çözüm Örnekleri

Uzmanların ve müşterilerin işbirliği teknolojisinin avantajları hakkında söylediklerini okuyun.

Endüstri Trendleri

Bizi Takip Edin