Lokalna pisarna / kontakti

Lokalna pisarna / Kontakti

Lokalni team

LinkedIn Google+
Share:
MetaJurca

Meta Jurca

Partner Account Manager

mjurca@cisco.com
Tel: +386 1 5823 103
GSM: +386 31 321 170

Beno Ceglar

mag. Beno Ceglar

Account Manager

beceglar@cisco.com
Tel: +386 1 5823 111
GSM: +386 31 613 929

Iztok Visočnik

mag. Iztok Visočnik

Account Manager

ivisocni@cisco.com
Tel: +386 1 5823 114
GSM: +386 41 308 999

Silvo Lipovšek

mag. Silvo Lipovšek

Systems engineer

slipovse@cisco.com
Tel: +386 1 5823 112
GSM: +386 51 375 645

Aleksander Kocelj

Aleksander Kocelj

Systems engineer

alkocelj@cisco.com
Tel: +386 1 5823 110
GSM: +386 41 641 430

Sanja Savatic

Sanja Savatic

Account Manager

ssavatic@cisco.com
Tel: +386 1 582 3052
GSM: +38651689590

Tom Cof

Tom Cof

Product sales specialist

tomicof@cisco.com
Tel: +386 1 5823 131
GSM: +386 51 680 810

Mitja Rakar

Mitja Rakar

Virtual Systems Engineer

mirakar@cisco.com
Tel: +386 1 582 3115
GSM: +38631808557

Andraž Šemrov

Andraž Šemrov

Virtual business manager

asemrov@cisco.com
Tel: +386 1 582 3061

Tjaša Čebulj

Tjaša Čebulj

Virtual Partner Account Manager

tcebuljl@cisco.com
Tel: +386 1 5823 118

Benjamin Kic

Benjamin Kic

Consultant

bkic@cisco.com
Tel: +386 1 582 3150

Tjaša Muravec

Tjaša Muravec

Marketing trainee

tmuravec@cisco.com
Tel: +386 1 5823 079

Tjaša Polutnik

Tjaša Polutnik

Facilities coordinator

tpolutni@cisco.com
Tel: +386 1 582 3135
GSM: +38651449669

Lokalna pisarna / kontakti

Cisco Systems, Podružnica Ljubljana

Bravničarjeva ulica 13
SI-1000 Ljubljana

Slovenia
Tel: +386 (0)1 5823 100
Faks: +386 (0)1 5823 123