Guest

Cisco Spark — tu żyje praca

Dowiedz się więcej

Przedstawiamy rozwiązanie Cisco Spark

Skuteczne wykonywanie zadań w dowolnym miejscu i czasie, dzięki prostej, bezpiecznej, kompletnej i kompleksowej platformie współpracy.

Jedna platforma. Cała komunikacja

Możliwość połączenia zespołów w miejscu ułatwiającym komunikację i współpracę. Komunikacja w miejscu, w którym żyje praca.

Krótki przegląd rozwiązania Spark
file

Ujednolicona obsługa, jedna oferta

Wiadomości błyskawiczne

Wiadomości błyskawiczne

Przesyłanie indywidualnych i zbiorowych wiadomości błyskawicznych

Konferencje

Konferencje

Audio, wideo oraz internetowe

Połączenia

Połączenia

Połączenia głosowe i wideo

Cisco Spark z kompletnymi zabezpieczeniami

Rozwiązanie Cisco Spark zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych w nim danych.
Wszystkie przesyłane dane są kompleksowo szyfrowane, co uniemożliwia dostęp do nich osobom niepowołanym.

1480555817272

Zacznij używać Cisco Spark

Ściągnij darmową aplikację Cisco Spark na wszystkie Twoje urządzenia.

Bezpieczne, proste, kompletne

Bezpieczeństwo Twoich danych jest naszą misją

Nasze bogate doświadczenie w zabezpieczaniu największych sieci na świecie w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą w dziedzinie komunikacji i usług w chmurze pomogło nam opracować skuteczne zabezpieczenia rozwiązania Cisco Spark oraz zagwarantować jego niezawodność.

Na Cisco można liczyć

Dbałość o bezpieczeństwo jest częścią DNA firmy Cisco. Rozumiemy, że dane naszych klientów stanowią serce ich organizacji. Dlatego też w rozwiązaniu Cisco Spark zastosowaliśmy najlepsze w branży funkcje szyfrowania, zapewniające poufność, dostępność i nieustające bezpieczeństwo danych.

Pobierz oficjalny dokument na temat zabezpieczeń
spark-security

 

Jedno rozwiązanie dla całej organizacji

Nasze najlepsze narzędzia do współpracy dostępne w postaci jednej, kompleksowej usługi zapewniają doskonałe warunki do pracy, niezależnie od lokalizacji użytkownika lub używanego urządzenia. Użytkownicy dysponują dostępem do wiadomości błyskawicznych, konferencji i połączeń głosowych w każdym miejscu i czasie. Ponieważ usługa jest hostowana w naszej chmurze, jest zawsze zaktualizowana.

file

Dostępność wideo niezależnie od miejsca. Udostępnianie dowolnych ekranów.

To wszystko działa.

Wystarczy dotknąć ekranu, aby wziąć udział w wideokonferencji. Użytkownicy mogą dołączać do spotkań przy użyciu telefonu lub komputera. Można także zebrać zespół i zorganizować rzeczywiste spotkanie w pokoju konferencyjnym przy użyciu rozwiązania Cisco Spark Room System.

file

Twój system telefoniczny w firmie.

Tradycyjne funkcje, jakich można oczekiwać od systemu telefonicznego w firmie, i nie tylko.* Cisco IP Phone z serii 7800 lub 8800 można skonfigurować w dowolnym miejscu — w siedzibie głównej, oddziałach firmy, a nawet biurze domowym. Rozwiązanie Cisco Spark zapewnia kompleksową integrację.

file

Wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu.

Rozwiązanie umożliwia przesyłanie obrazu wideo do i z pokoi konferencyjnych po podłączeniu funkcji Cisco Spark Room System. Wystarczy wejść do pokoju z aplikacją Cisco Spark i można już rozpocząć spotkanie.

file

Cisco Spark Board : Rozwiązanie „3 w 1” do współpracy zespołowej.

Cisco Spark Board, wraz z usługą i aplikacją Cisco Spark, oferuje kompleksowe i unikatowe wśród dostępnych na rynku rozwiązań podejście do pracy grupowej.

Dowiedz się więcej

Praca zespołowa musi być prosta

Każdy element rozwiązania, obsługiwany głównie w chmurze Cisco, sprawia, że działania użytkownika i administratora są proste oraz intuicyjne. Rozwiązanie jest łatwe w obsłudze oraz zarządzaniu. Jest także dostępne na zasadzie prostej subskrypcji, dzięki czemu można łatwo dodawać niezbędne usługi na żądanie.

spark-tile-4

Znacząco uprość planowanie.

Usługi hybrydowe Cisco Spark można zintegrować z usługą Microsoft Active Directory i serwerem Exchange, aby bezproblemowo wyszukiwać członków zespołu i planować spotkania online. Koniec z kłopotliwymi adresami URL spotkań — system zrobi to za Ciebie.

spark-tile-5

Wyeliminowanie ryzyka nieodebrania połączenia. Twój telefon służbowy jest zawsze w kieszeni.

Twoje połączenia będą dostępne wszędzie. Można je odbierać przy użyciu aplikacji Cisco Spark lub Cisco IP Phone. Rozmówca nigdy się nie dowie, że nie było Cię przy biurku. Twoja lista kontaktów i historia połączeń są synchronizowane na wszystkich urządzeniach. 

spark-tile-6

Wiadomości błyskawiczne następnej generacji.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi projektami — wiadomości i aktualizacje z innych aplikacji są wyświetlane w jednym miejscu. Można łatwo wyszukiwać wiadomości, pliki oraz ludzi. Mechanizmy kontrolne moderacji oraz kompleksowe funkcje szyfrowania zapewnią bezpieczeństwo Twojej pracy.

Zasoby

news-a-image

Szybkie wdrożenie mobilnego przedsiębiorstwa

Dowiedz się, jak firmy Apple oraz Cisco współpracują w celu zapewnienia doskonałego środowiska mobilnego dla aplikacji, usług głosowych i współpracy na urządzeniach iPhone i iPad.

file

Praca zespołowa w erze cyfrowej

Dowiedz się, jakie czynniki biznesowe wpływają na decyzje dotyczące inwestycji w rozwiązania umożliwiające współpracę.

news-c-image

Cisco Spark — analizy wdrożeń

Dowiedz się, jak firmy wykorzystują rozwiązanie Cisco Spark, aby zwiększyć produktywność, innowacyjność i skuteczność pracy zespołowej.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu Cisco Spark.

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas wersjami próbnymi i demonstracyjnymi oraz zastanów się wspólnie z nami nad rozwiązaniem najlepiej dostosowanym do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

file