Kontakty

Kontakty VSAM:

Ireneusz Bogumił
tel. 22 572 2783
bireneus@cisco.com

  • zachodnio-pomorskie
  • wielkopolskie
  • lubuskie
  • dolnośląskie

Ludomir Sznajder
tel. 22 572 2779
lsznajde@cisco.com

  • kujawsko-pomorskie
  • łódzkie
  • pomorskie

Magdalena Zwierzyńska
tel. 22 572 2635
mzwierzy@cisco.com

  • małopolskie
  • podkarpackie
  • lubelskie
  • opolskie
  • śląskie

Łukasz Gut
tel. 22 572 2639
lgut@cisco.com

  • Warszawa

Michał Chabas
tel. 22 572 2641
mchabas@cisco.com

  • warmińsko-mazurskie
  • podlaskie
  • świętokrzyskie
  • mazowieckie

Anna Wasilewska
tel. 22 567 3713
anwasile@cisco.com

  • Warszawa

Kontakty VPAM:

Mariusz Szubelski
tel. 22 572 2674
mszubels@cisco.com

Maciej Świerczyński
tel. 22 567 3773
mswiercz@cisco.com

Magdalena Potucha
tel. 22 567 3736
mpotucha@cisco.com

Karina Szambelan
tel. 22 567 3775
kszambel@cisco.com

 
 
 

 
 
 

Kontakty Partner Development Specialist

Michał Podgórski
tel. +48 22 572 27 10
tel. +48 501 813 959
mpodgors@cisco.com

  • Południe

Laura Pustkowska
tel. +48 22 567 3895
tel. +48 606 201 240
lpustkow@cisco.com

  • Północ


Dystrybutorzy Cisco:

ABC Data

Krzysztof Jabłoński
Business Unit Manager
tel. +48 22 676 0805
Krzysztof.Jablonski@abcdata.eu

 

Product Managers:
Marek Urban

Senior Product Manager
tel. +48 22 591 6770
Marek.Urban@abcdata.eu

 


Jan Kabat
Service Contract Support, Small Business PM
tel. +48 22 275 7201
tel. +48 885 121 981
Jan.Kabat@abcdata.eu

Channel Managers:
Michał Mroziński

Business Development Manager
tel. +48 22 275 7248
tel. +48 609 995 010
Michal.Mrozinski@abcdata.eu


Grzegorz Lenarczyk
tel. +48 22 676 08 08
tel. +48 603 404 875
Grzegorz.Lenarczyk@abcdata.eu


Kamil Mrówka
Business Development Manager
Kamil.Mrowka@abcdata.eu

Pre-sales Engineers:
Wojciech Kotkiewicz

System Engineer Enterprise Networking
tel. +48 22 591 6766
tel. +48 607 617 619
Wojciech.Kotkiewicz@abcdata.eu


Łukasz Włodarczyk
System Engineer Enterprise Networking
tel. +48 22 676 0988
tel. +48 605 601 656
Lukasz.Wlodarczyk@abcdata.eu


Grzegorz Mieścicki
System Engineer Data Center
tel. +48 22 312 2539
tel. +48 665 555 675
Grzegorz.Miescicki@abcdata.eu

Damian Przygodzki
System Engineer Security
tel. +48 22 676 0986
tel. +48 601 302 790
Damian.Przygodzki@abcdata.eu

Kontakt główny:
cisco@abcdata.eu

RRC

Business Unit Manager
Jacek Paszek

tel. 33 470 44 51
jacek.paszek@rrc.pl

 

Product Manager
Anna Rokita

tel. 22 549 74 14
kom. 665 995 055
anna.rokita@rrc.pl

 

Product Manager
Barbara Dunaj

tel. 22 549 74 06
barbara.dunaj@rrc.pl

Product Manager
Piotr Bogucki

tel. 22 549 74 56
piotr.bogucki@rrc.pl

Product Manager
Mariola Tobias

tel. 33 470 44 55
kom. 665 950 951
mariola.tobias@rrc.pl

Service Contract Support
Barbara Tęcza-Kurpas

tel. 33 470 44 54
basia.tecza@rrc.pl

Services Specialist
Elżbieta Koczera

kom. 696 590 780
elzbieta.koczera@rrc.pl

Product Manager
Tomasz Czauderna

tel. 33 470 44 53
tomasz.czauderna@rrc.pl

Systems Engineer
Marian Cebulski

tel. 33 470 44 52
marian.cebulski@rrc.pl

Systems Engineer
Waldemar Kaczorek

tel. 22 549 74 49
waldemar.kaczorek@rrc.pl

Sales Specialist
Joanna Małowiejska

tel. 71 354 84 08
joanna.malowiejska@rrc.pl

Azlan/Tech Data Polska

Business Unit Manager:
Artur Rybakowski

tel. (22) 547 95 82
kom. 609 096 652
artur.rybakowski@azlan.com

 

Product Manager:
Katarzyna Furmańczyk

tel. (22) 547 94 29
kom. 695 130 514
katarzyna.furmanczyk@techdata.pl

 

Business Development Manager:
Wojciech Wojtyła

tel. (22) 547 92 73
kom. 695 130 436
wojciech.wojtyla@azlan.pl

Sales Executive
Marcin Tuczko

tel. (22) 547 94 13
kom. 603 635 955
marcin.tuczko@azlan.pl

Internal Sales Executive
Ewa Zawadzka

tel. (22) 547 94 85
kom. 607 445 797
ewa.zawadzka@azlan.pl

 

Inżynierowie Wsparcia Technicznego
tel. (22) 574 93 63
support@techdata.pl

System Engineer:
Adam Kublik

tel. (22) 547 95 84
kom. 695 130 506
adam.kublik@azlan.pl

System Engineer:
Łukasz Celiński

tel. (22) 547 94 27
kom. 605 821 729
Lukasz.Celinski@techdata.com