Agenda

8.30 - 9.00 Registracija
9.00 - 10.15 Uvodno predavanje - Digitization: The Bridge to The Future (Peter Pavlu) *
10.15 - 10.30 Odmor
  Enterprise networking Security Datacenter
10.30 - 11.15 Cisco DNA – the Network Architecture for Digital Organizations (Petr Pavlu)* IoT = Internet of Threads (Dan Gavojdea)* Cisco One Enterprise Cloud Suite (Martina Herceg Jungic)*
11.15 - 12.00 The next Generation of Wireless is here (Seppi Dittli)* Cisco Next Generation Firewalls (Dragan Novakovic)* Pac-man, software is eating the world (Josip Zimet)*
12.00 - 12.45 FlashStack - Prava platforma za Software-Defined Data Center (SDDC) - Mitja Robas (NIL) Partnersko predavanje (Telekom) Network from the cloud with Cisco Meraki – Jernej Vodopivec (RRC)
12.45 - 13.45 Kosilo
13.45 - 14.30 Cisco Intelligent WAN (IWAN) Architecture (Vedran Hafner)* Why Identity is so important ? - Identity Services Engine update (Gyorgy Acs)* Cisco HyperFlex Systems: The Next Generation in Complete Hyperconvergence (Francesca Harbert )*
14.30 - 15.15 Network Management with Cisco Prime Infrastructure (Seppi Dittli)* New Advanced Cisco Security Solutions (Dragan Novakovic)* VXLAN Design and Deployment (Marian Klas)*
15.15 - 16.00 Cisco switching technologies (Aleksander Kocelj) 3 Friends in Security : Identity, Visibility and Enforcement – Stop the bad guys immediately (Gyorgy Acs)* Orodja za upravljanje mrež v podatkovnih centrih s sodobnimi dizajni. (Silvo Lipovšek)
16.00 - 16.30 Nagradno žrebanje in zaključek
8.30 - 9.00
Registracija
9.00 - 10.15
Uvodno predavanje - Digitization: The Bridge to The Future (Peter Pavlu) *
10.15 - 10.30
Odmor
10.30 - 11.15
Cisco DNA – the Network Architecture for Digital Organizations (Petr Pavlu)*
IoT= Internet of Threads (Dan Gavojdea)*
Cisco One Enterprise Cloud Suite (Martina Herceg Jungic)*
11.15 - 12.00
The next Generation of Wireless is here (Seppi Dittli)*
Cisco Next Generation Firewalls (Dragan Novakovic)*
Pac-man, software is eating the world (Josip Zimet)*
12.00 - 12.45
FlashStack - Prava platforma za Software-Defined Data Center (SDDC) - Mitja Robas (NIL)
Partnersko predavanje (Telekom)
Network from the cloud with Cisco Meraki – Jernej Vodopivec (RRC)
12.45 - 13.45
Kosilo
13.45 - 14.30
Cisco Intelligent WAN (IWAN) Architecture (Vedran Hafner)*
Why Identity is so important ? - Identity Services Engine update (Gyorgy Acs)*
Cisco HyperFlex Systems: The Next Generation in Complete Hyperconvergence (Francesca Harbert)*
14.30 - 15.15
Network Management with Cisco Prime Infrastructure (Seppi Dittli)*
New Advanced Cisco Security Solutions (Dragan Novakovic)*
VXLAN Design and Deployment (Marian Klas)*
15.15 - 16.00
Cisco switching technologies (Aleksander Kocelj)
3 Friends in Security : Identity, Visibility and Enforcement – Stop the bad guys immediately (Gyorgy Acs)*
Orodja za upravljanje mrež v podatkovnih centrih s sodobnimi dizajni. (Silvo Lipovšek)
16.00 - 16.30
Nagradno žrebanje in zaključek
Legenda
  Enterprise networking predavanja
  Security predavanja
  Datacenter predavanja
  Partner predavanja
* Predavanje v angleškem jeziku