Logo Lockup

Rychlá cesta k mobilnímu podnikání

Rowan Trollope

Naše cesta k jednoduchým a zajímavým produktům

Verze iOS 10 znamená, že můžete využít výhod společných řešení společností Apple a Cisco. Náš senior viceprezident a generální ředitel Rowan Trollope vysvětluje dosavadní cestu, výhody, mezi které patří například 8x rychlejší roaming, a to, jak je tohle všechno pouze začátek zahájení podnikové komunikace.

Přečtěte si jeho blog

První vlna inovací

Senior viceprezident Jeff Reed vysvětluje, jak se zařízení se systémem iOS a zařízení Cisco vzájemně rozpoznávají, což následně aktivuje optimalizaci sítě Wi-Fi a prioritizaci aplikací.

Další informace

Volá Cisco Spark

Viceprezident a technický ředitel Jonathan Rosenberg vysvětluje, jak mohou uživatelé zařízení iPhone využívat výhod souboru nativního volání a volání VoIP v systému iOS 10.

Další informace

Podpora služeb a řešení

Přečtěte si názor senior viceprezidenta Joea Cozzolina na zajištění skvělých zkušeností zákazníků s podporou služeb a řešení Cisco pro zařízení Apple.

Další informace

Meraki

Používáte Meraki? Zařízení se systémem iOS 10 využívají stejné výhody. Další informace >

Podniková mobilita: efektivní a inteligentní

Poskytujte svým mobilním zaměstnancům nejlepší bezdrátové připojení. Když se lidé používající zařízení iPhone nebo iPad procházejí po areálu firmy, umožňujeme jejich zařízením se systémem iOS inteligentní komunikaci a připojení k nejvhodněji umístěnému přístupovému bodu, a to vše rychle a efektivně a také s úsporou baterie. Také zjednodušujeme nasazení pro IT, takže zaměstnanci získají spolehlivé, konzistentní zážitky s aplikacemi a IT oddělení se může soustředit na podnikání.

Práce má nejvyšší prioritu

Vaši zaměstnanci při práci spoléhají na mobilní zařízení. A používají je více než jen k práci, takže vaše podnikové aplikace soupeří o síťové zdroje s, řekněme, odpočinkovými aplikacemi. Díky uvedení systému iOS 10 má IT oddělení plnou kontrolu a dokáže zajistit, že nejklíčovější aplikace pro vaše podnikání mají v síti automaticky prioritu, i když je síť zahlcena dalším provozem.

Integrace hlasových služeb a spolupráce

Komunikace v reálném čase je základem podnikání. A teď to mnohem víc než kdy dřív znamená zasílání zpráv, schůzky a volání z mobilních zařízení. Nyní můžete využít výhod hluboké integrace mezi aplikací Cisco Spark a systémem iOS 10 v zařízeních iPhone a iPad. Cisco Spark je víc než jen aplikace. Jedná se o kompletní nabídku služeb spolupráce z řešení Cisco Collaboration Cloud.

Prvotřídní zkušenosti s voláním

Aplikace Cisco Spark poskytuje funkce hlasových služeb a videa a využívá nová rozhraní iOS API k přímé integraci do zařízení iPhone. Poskytuje tak uživatelům nativní zkušenosti při volání v zařízeních iPhone. Mohou klepnout na kontakt v adresáři, oblíbených položkách nebo posledních událostech a okamžitě zahájit podnikový hlasový hovor nebo videohovor. Také mohou přijímat telefonáty v aplikaci Cisco Spark přímo ze zamykací obrazovky, používat připojené náhlavní soupravy a využívat výhod funkce čekajících volání k přepínání mezi hovory, ať už používají aplikaci Cisco Spark, nebo mobilní zařízení. Tyto možnosti spolupráce jsou navrženy pro podnikové prostředí.

Přišel čas na vylepšení mobilních zkušeností. Další informace >