Řešení pro středně velké podniky

Řešení vašich problémů

Středně velké podniky a partneři na setkání Cisco Live nám řekli o svých nejčastějších problémech. (30:35 min)

Řešení vašich problémů

Urychlete svůj úspěch

Získejte zdarma individuálně sestavený seznam produktů IT k uspokojení vašich potřeb.

Získejte síť, kterou potřebujete k růstu své firmy

Chcete, aby váš středně velký podnik rostl. Aby byl ziskový. A aby si udržel konkurenceschopnost. Robustní síť má klíčový význam pro váš úspěch. V oblasti sítí si společnost Cisco udržuje vedoucí postavení v oboru více než tři desetiletí.

Naše portfolio produktů pro středně velké podniky zahrnuje spolehlivou, škálovatelnou a kvalitně zabezpečenou infrastrukturu IT pro potřeby vašeho podniku. Naše nabídka hardwaru a softwarových řešení je rozsáhlá a zahrnuje datová centra pro týmovou spolupráci, mobilní produkty a produkty zabezpečení a služby u zákazníka nebo v cloudu, které se opírají o naše vedoucí postavení v oboru a naše zkušenosti.

S produkty Cisco získáte tyto výhody:

  • Nejkomplexnější portfolio řešení pro středně velké podniky v oboru s flexibilními možnostmi nasazení a funkcemi inteligentní sítě
  • Globální síť důvěryhodných partnerů, která usnadňuje výběr, nasazení a správu IT, a umožňuje vám tak soustředit se na podnikání
  • Investice do výzkumu a vývoje ve výši 5,5 miliard dolarů s více než 14 000 patenty pro podporu snadné migrace na nové technologie
  • Flexibilní financování s možnostmi upgradu a migrace pro potřeby rostoucích firem
ap75343-220-140

Najděte řešení pro své obchodní výzvy a úkoly v oblasti IT

Vaši zákazníci očekávají více. Buďte o krok napřed. S naší infrastrukturou IT můžete nasadit nové firemní aplikace a řešení rychleji a s minimálním dopadem na činnost firmy. Vaše datové centrum se může stát strategickým zdrojem informací. Zvýšíte svou provozní efektivitu a produktivitu pracovníků a snížíte rizika. Začněte hned:

1380819963397_220x140

Partneři

Naše řešení pro středně velké podniky dodávaná partnery vám mohou poskytnout konkurenční výhodu, kterou potřebujete k udržení pružnosti podniku. Využijte výhody služeb poskytovaných u zákazníka a v cloudu nebo spravovaných služeb. Využijte více možností ke splnění požadavků uživatelů a růstu vaší firmy. Zjednodušte si mobilní přístup a používání technologie BYOD (využívání vlastních zařízení zaměstnanců). Získejte zabezpečení a odolnost pro své informační technologie a jistotu ochrany.

  • Vyberte si správného partnera i v našem ekosystému. Zjistěte jak.
  • Společně nalezneme řešení pro všechny vaše problémy. Podívejte se, jak vám mohou partneři pomoci s urychlením inovací.
  • Pracujte s partnery, kterým můžete důvěřovat. Najít prodejce.
Partneři: Po přihlášení získáte přístup k nástrojům a informačním zdrojům.

Zvýšení efektivity sítě

Naše řešení IT pro středně velké podniky pomohou zvýšit prosperitu vaší firmy. (PDF – 769 KB)

Zjistěte jak

Stručné rady ke zvýšení firemní produktivity

Využijte oborové trendy a řešení od společnosti Cisco k udržení své konkurenceschopnosti. (PDF – 1,3 MB)

Přečtěte si nyní
Financování inovací ve vaší firmě

Sledujte nás